Month: м.г

Граѓаните во паника : Каква е оваа држава кога не можеме да си ги земеме нашите пари !?

Утринава Здружението на оштетени штедачи објави дека ќе бара уште едно официјално одложување на првото стечајно рочиште за Еуростандард Банка, ...

Read more

Во Белгија запленети 11,5 тони кокаин во вредност на пазарот од околу 900 МИЛИОНИ ЕВРА !

Белгиското сојузно државно обвинителство соопшти дека е пронајдена и запленета рекордна количина од 11,5 тони чист кокаин во контејнер од Гвајана. Стоката ...

Read more
Page 1 of 19 1 2 19
  • Trending
  • Comments
  • Latest

Recent News